Piszą o nas 🙂 Jeden z użytkowników programu Miles and More poprosił o komentarz do sprawy polskiego współoperatora programu Miles and More – Polskie Linie Lotnicze LOT. Mistrzowie PR zatrudnieni przez współoperatora, zamiast normalnie przeprosić za zaistniałą sytuację i zaoferować pomoc w naprawieniu szkody, publicznie oskarżyli autora niniejszej strony o kłamstwo: Nie odpowiadamy za fałszywe informacje zamieszczane na temat biletów do zakupienia przez nasz program milowy.

Szanowny Współoperatorze Programu Miles and More,

Zapewniam, że wszystkie informacje znajdujące na tej stronie są prawdziwe. Wszystkie zrzuty ekranu obrazują rzeczywiste próby zakupu biletów w ramach programu Miles and More. Jeżeli zdaniem Państwa jakiekolwiek informacje są fałszywe, żądam wskazania konkretnie, na czym polega ten fałsz. Jeśli nie są Państwo w stanie wskazać, na czym polegają te kłamstwa, proszę publicznie przeprosić nas za zniesławiającą sugestię, jakoby informacje na tej stronie były fałszywe.

Oto odpowiedź LOT:

Dzień dobry, PLL LOT jako partner programu lojalnościowego Miles&More nie bierze odpowiedzialności za prawdziwość informacji przekazywanych przez inne strony internetowe. Jednocześnie zachęca pasażerów oraz członków programu Miles&More do samodzielnej oceny aktualności tych informacji i sprawdzenia na stronie miles-and-more.com, jak bardzo zmieniły się stawki milowe oferowane klientom względem danych z 2016 roku podawanych na wymienionej stronie internetowej. //Agnieszka

Tak przy okazji. Zdecydujcie się na jakąś jedną wersję. Czasem zarzucacie podawanie nieprawdziwych informacji, a czasem sami przyznajecie, że czasem może zdarzyć się tak, że dopłata do biletu będzie wyższa niż cena pełnego biletu.